بازگشایی خط مترو تهران - کرج توسط تکنسین های فنی در حال انجام است

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گفت: در پی حادثه تصادف ۲ قطار مترو تهران - کرج در خط پنج تکنسین های فنی مترو در تلاش برای بازگشایی خط تهران-کرج هستند.

به گزارش عاشورانیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا، سید جلال ملکی  در این باره  گفت: ساعت ۰۷:۰۸ امروز این حادثه به سامانه ۱۲۵ اعلام و بی درنگ ماموران سه ایستگاه آتش نشانی با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: بدلیل برخورد این ۲ قطار مترو تعدادی از درها تخریب و مسافران قادر به خروج نبودند که آتش نشانان وارد عملیات شده و موفق شدند ۱۸ نفر از مسافران را به بیرون منتقل کنند.

وی ادامه داد: حدود ۱۰ نفر از این افراد دچار مصدومیت جزیی بودند که همه این مصدومان تحویل اورژانس شد و فقط یکی از مصدومان توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: برخورد این ۲ قطار مترو منجر به شعله وری و اتش سوزی نشد و آتش نشانان پس از خارج کردن مسافران و انتقال آنان به محل امن به این عملیات پایان دادند.

وی با بیان اینکه علت اصلی این حادثه در دست بررسی کارشناسان فنی مترو تهران است گفت: تکنسین های فنی شرکت مترو در تلاش هستند تا خط مترو تهران- کرج بازگشایی شود.

 تصادف ۲ قطار در ایستگاه چیتگر خط ۵ مترو حرکت قطارهای این خط از سمت تهران به سمت کرج را متوقف کرد.

ارسال نظر