به همت آستان امامزادگان پنج تن لویزان(ع):

مسابقه کتابخوانی کانون خدمت رضوی برگزار می‌شود

مسابقه کتابخوانی کانون خدمت رضوی برگزار می‌شود

مسابقه کتابخوانی کانون خدمت رضوی و میز خدمت با هدف معرفی دوکتاب و برگزاری مسابقه آنلاین به همت آستان امامزادگان پنج تن لویزان علیهم السلام برگزار می‌شود.

به گزارش عاشورانیوز به نقل از خبرگزاری مهر، هانیه بختیاری معاون مرکز افق آستان امام زادگان پنج تن (ع) لویزان با اعلام این خبر گفت: معاونت فرهنگی و مرکز افق آستان با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین همه اقشار و رده‌های سنی در تلاش است مطابق گذشته مسابقات کتابخوانی و اهدای کتاب برگزار کند اما در دو سال گذشته و با همه گیری ویروس کرونا این مسابقات رویکرد مجازی محور به خود گرفته است.

هانیه بختیاری افزود: به صورت مجازی مسابقه کتابخوانی آنلاین با هدف معرفی دو کتاب «من در آسمانم» خاطرات شهیده مدافع سلامت و کتاب «من از چیزی نمی‌ترسم» دلنوشته های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه همزمان با برگزاری مسابقه ۳۰ نسخه از هر کتاب به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد، افزود: شرکت کنندگان می‌توانند علاوه بر شرکت در مسابقه سوالات طراحی شده از دو کتاب که ۸ و ۱۵ ماه جاری برگزار می‌شود، در مسابقه خلاصه نویسی هر دو کتاب نیز شرکت کنند.

بختیاری با اشاره به برگزاری مسابقات آنلاین در حاشیه این مسابقه بیان کرد: همزمان مسابقات کتابخوانی ویژه کودکان، نوجوانان و جوانان نیز به صورت مجازی از سوی آستان امامزادگان پنج تن لویزان علیهم السلام برگزار می‌شود.

 

ارسال نظر