ترافیک پرحجم ۴محور مواصلاتی/ پایان بارندگی در جاده‌ها

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از ترافیک پرحجم در چهار محور خبر داد و اعلام کرد که در دیگر جاده‌های کشور تردد به طور روان در حال انجام است.

به گزارش عاشورانیوز به نقل از خبرگزای ایسنا، سرهنگ احمد شیرانی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور گفت: گزارش‌های دریافتی حاکی از آن است که از عصر روزگذشته به مرور موج بارشی که تعدادی از استان های کشور را در بر گرفته بود از کشور خارج شده و از این رو در حال حاضر هیچ پدیده جوی در جاده ها گزارش نشده و جوی آرام بر تمامی محورهای مواصلاتی حاکم است.

وی درباره وضعیت ترافیکی جاده های کشور نیز اظهارکرد: گزارش ها حاکی از ترافیک پرحجم و در مقاطعی نیمه سنگین در محدوده آب اسک محور هراز است. همچنین در  محدوده پایانه شهید کلانتری آزادراه کرج - قزوین و حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس در آزادراه قزوین – کرج نیز ترافیک پرحجم و در مقاطعی نیمه سنگین است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی با بیان اینکه ترافیک در برخی از مقاطع محور شهریار – تهران نیز نیمه سنگین است، گفت: در دیگر جاده‌های کشور تردد به آرامی و  بدون هیچگونه مشکل و گره ترافیکی در حال انجام است.

وی درباره محورهای مسدود نیز گفت: محورهای مسدود شریانی شامل دو محور دهگلان - حسین آباد و ریگان – ایرانشهر است. همچنین محورهای گنجنامه - تویسرکان، سروآباد - پاوه، سی سخت - پادنا، پونل - خلخال، وازک - بلده، هشتگرد - طالقان و لاسم - ارجمند نیز به دلیل شرایط فصلی دارای انسداد فصلی هستند.

شیرانی با اعلام شماره تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که قبل از ورود به جاده با این شماره تماس گرفته و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی، برنامه‌ریزی و مسیر مناسب برای سفر خود اتخاذ کنند.

انتهای پیام

ارسال نظر