نشست مناظره بازخوانی رسالت‌های نمازجمعه در گام دوم انقلاب اسلامی

پنجمین جلسه نقد و گفتگوی نخبگانی در خصوص بازخوانی رسالت‌های نمازجمعه در گام دوم انقلاب اسلامی با موضوع «نمازجمعه و مطالبه‌گری» به همت شواری سیاست گذاری ائمه جمعه برگزار می شود.

به گزارش عاشورانیوز به نقل از خبرگزاری مهر، پنجمین جلسه نقد و گفتگوی نخبگانی در خصوص بازخوانی رسالت‌های نمازجمعه در گام دوم انقلاب اسلامی، توسط دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، روز یک‌شنبه ۱۵ اسفندماه، از ساعت ۱۴:۳۰ برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است که در این جلسه، حجت‌الاسلام احمد رهدار پژوهشگر و استاد حوزه و دانشگاه و حجت‌الاسلام سالار سنجری امام جمعه چهاردانگه به طرح دیدگاه‌ها و تبادل نظر خواهند پرداخت.

گفتنی است پیش از این، به‌منظور دریافت نقد و نظر نخبگانی و مردمی پیرامون نمازجمعه تراز و استفاده از مطالب ارزشمند اساتید و صاحب‌نظران حوزوی و دانشگاهی، تشکل‌ها، اصحاب رسانه، فعالان فضای مجازی و عموم مردم شریف، با اعلام درگاه‌های ارتباطی نهاد نمازجمعه، فراخوانی اعلام شده بود.

لازم به یادآوری است که منظور از برپایی این جلسات، به هیچ وجه مناظره به مفهوم عرفی آن نیست و در گفتگوها و مباحثات افراد و گروه‌های فکری درون گفتمانی، منوط به اینکه در فضای اخلاقی صورت پذیرد، برنده و بازنده و حاکم و محکومی وجود نخواهد داشت و برنده قطعی و مطلق تضارب آرا متفکرین انقلابی، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است و این جریان فکری با برکت، منجر به هر اصلاح و پیشرفتی شود، گامی در جهت بهبود و تعالی کارآمدی ساختارهای حاکمیتی برای خدمت مؤثرتر به مردم شریف تلقی می‌گردد.

علاقمندان می‌توانند از طریق کانال "شبکه امامت" به نشانی: @shabake_emamat در پیام‌رسان ایتا و همچنین در پخش زنده اینستاگرامی در صفحه "شبکه امامت" به نشانی: shabake.emamat ، این برنامه را به صورت زنده مشاهده کنند.

ارسال نظر