جانشین معاون هماهنگ کننده فرماندهی کل انتظامی کشور:

جمهوری اسلامی توان دفاع از اعتبار و تمامیت ارضی خود را دارد

جمهوری اسلامی توان دفاع از اعتبار و تمامیت ارضی خود را دارد

جانشین معاون هماهنگ کننده فرماندهی کل انتظامی کشور گفت: جمهوری اسلامی امروز به عنوان یک قدرت بزرگ جهانی قادر است از اعتبار و تمامیت ارضی خود در مقابل بیگانگان دفاع کند.

به گزارش عاشورانیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا، سردار"محمد شرفی" روز شنبه در قرارگاه نوروزی پلیس کرمانشاه اظهار داشت: فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی امروز به برکت وجود فرماندهانی خوش فکر و مسئولیت پذیر در تمامی عرصه ها حرف های زیادی برای گفتن دارد.

وی افزود: امروز پلیس جمهوری اسلامی سازمانی پاسخگو، مسئولیت پذیر و دارای جایگاه اجتماعی بالایی بوده و توانسته است نظرات کارشناسی خود را در سطوح بالای امنیتی و ملی مطرح کند.

سردار شرفی تصریح کرد: مجموعه انتظامی به واسطه درایت فرمانده کل خود در تصمیم گیری های کلان کشور اثرگذار است و به عنوان یکی از مدعوین همواره در جلسه شورای عالی امنیت ملی حضور دارد و از نظرات سردار اشتری فرمانده مجموعه استفاده می شود.

وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه در داخل سازمان هم وضعیت خوبی وجود دارد و اقدامات انجام شده مورد رضایت رهبر معظم انقلاب و دیگر مسئولان کشور قرار دارد که افتخار بزرگی برای پلیس به شمار می رود.

سردار شرفی گفت: امروز پلیس با اشراف اطلاعاتی بالای خود ماموریت هایش را به نحو احسن انجام داده و همواره تلاش کرده است بهترین خدمات را به مردم ارائه کند.

جمهوری اسلامی توان دفاع از اعتبار و تمامیت ارضی خود را دارد

جانشین معاون هماهنگ کننده فرماندهی کل انتظامی تصریح کرد: امروز پلیس با بهره گیری از همه توان و ظرفیت عظیم خود با سرعت به سمت عمل به منویات رهبر معظم انقلاب و رسیدن به پلیس در طراز انقلاب حرکت می کند.

وی خدمت صادقانه به مردم و ایجاد امنیت پایدار در جامعه را از مصادیق پلیس در طراز انقلاب برشمرد و گفت: همکاران ما در همه یگان ها و بخش ها هدفی جز جلب رضایت مردم و حفظ امنیت و اقتدار موجود کشور ندارند.

سردار شرفی در پایان از تلاش ها و زحمات مجموعه انتظامی استان کرمانشاه قدردانی کرد و گفت: با درایت و تدبیر مناسب فرماندهان و مدیران این استان خوشبختانه مشکل امنیتی نداریم و کرمانشاه در زمره امن ترین استان های کشور محسوب می شود.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت ۳۷۱ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.

ارسال نظر