ترافیک در مسیرهای منتهی به مرکز پایتخت سنگین است

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از ترافیک سنگین در مسیرهای منتهی به مرکز شهر خبر داد.

به گزارش عاشورانیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا، سرهنگ علی اصغر شریفی با اشاره به ترافیک سنگین در مسیرهای پایتخت گفت: هم اکنون در بزرگراه های زین الدین از هنگام، نواب از میدان نهم دی، حکیم از کاشانی و همچنین خیابان آزادی از شهیدان با بار ترافیک سنگین مواجه هستیم.  

وی افزود: در بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران قبل از  بوستان گفتگو تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از شیشه مینا  و در مسیر غرب به شرق آزاد راه از آزادگان زیر بار ترافیک است.

سرهنگ شریفی ادامه داد: بزرگراه شیخ فضل اله در مسیر غرب به شرق از جناح، آزادی در مسیر غرب به شرق از استاد معین  و مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی است.  

وی افزود: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از  کاشانی، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از سردار جنگل و همچنین در بزرگراه نواب از نهم دی با ترافیک صبحگاهی مواجه است.

به گفته رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، در بزرگراه های زین الدین از هنگام، بابایی از هنگام، یادگار امام (ره) از صالحی، امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست ترافیک گزارش شده است.

وی خاطرنشان کرد: تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها،   معابر  و میادین شهر و مقابل مدارس به منظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و مشکل خاصی در مسیرها وجود ندارد.

ارسال نظر