ایستگاه بازرسی برای جلوگیری از تردد احتمالی زوار اربعین در کرمانشاه برپا می‌شود

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از برپایی ایستگاه‌های ایست و بازرسی موقت و تقویت ایستگاه‌های ثابت برای کنترل و جلوگیری از تردد احتمالی زائرین اربعین به سمت مرزهای کرمانشاه و ایلام خبر داد.

ر

به گزارش عاشورا  به نقل ازخبرگزاری فارسسردار علی‌اکبر جاویدان امروز ، اظهار داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و اعلام رسمی دولت عراق و همچنین اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا، امسال مراسم راهپیمایی اربعین نداریم.

وی با اشاره با عدم پذیرش زائران و مسافران به منظور حفظ سلامتی آن‌ها در استان کرمانشاه، گفت: مرزهای استان برای تردد زائران و مسافران بسته است و هیچ‌گونه ورود و خروجی از این مرزها انجام نمی‌شود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از برپایی ایستگاه بازرسی برای جلوگیری از تردد احتمالی زوار اربعین به سمت مرزهای کرمانشاه و ایلام خبر داد و افزود: این ایستگاه‌های ایست و بازرسی در مناطقی مانند سه‌راهی نهاوند، بیستون، اسلام‌آباد غرب و بالاطاق برپا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: نیروهای پلیس آماده هستند که از حرکت کاروانی به سمت مرز جلوگیری کنند، اما آنچه مهم است همکاری  مردم با نیروهای انتظامی و نظامی و پرهیز از حضور در مرزهای استان برای سفر به عراق است.


 

ارسال نظر