نماینده ولی فقیه در سپاه ولیعصر (عج) خوزستان:

وجود مقدس رسول الله (ص) محور وحدت همه مسلمانان جهان است

وجود مقدس رسول الله (ص) محور وحدت همه مسلمانان جهان است

حجت‌الاسلام رستگار با بیان اینکه امروزه اسلام ناب محمدی با گفتمان منطقی، تفکرات پوشالی غرب را محاصره کرده گفت: وجود مقدس رسول الله (ص) محور وحدت همه مسلمانان جهان است.

 به گزارش عاشورا به نقل از شبستان حجت‌‌الاسلام عبدالرضا رستگار» در گفت‌وگو با خبرنگار  در اهواز، ضمن محکوم کردن اهانت به ساحت مقدس رسول الله توسط رئیس جمهور فرانسه اظهار کرد: دشمنی‌های غرب به ساحت پیامبر (ص) تازگی ندارد و همواره در طول تاریخ شاهد این اهانت‌ها بودیم و همچنان توسط جامعه غرب خواهیم بود.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه ولیعصر (عج) خوزستان با بیان اینکه غرب نفس‌های آخرش را می‌کشد ادامه داد: امروزه اسلام ناب محمدی با گفتمان منطقی، تفکرات پوشالی غرب را محاصره کرده و وجود مقدس رسول الله (ص) محور وحدت همه مسلمانان جهان است.

 

وی با بیان اینکه 57 کشور مسلمان در سراسر جهان با جمعیتی بیش از یک میلیارد و 500 میلیون نفر وجود دارد افزود: 55 کشور مسلمان هم‌مرز هستند و یک جغرافیای بسیار قوی را تشکیل می‌دهند.

 

حجت‌الاسلام رستگار اضافه کرد: امروز بیش از 70 درصد اقتصاد جهان در اختیار مسلمانان است و مسلمانان تنگه‌های بسیار مهم جهانی را در اختیار دارند که همین امر سبب وحشت غربیان شده است.

 

وی تصریح کرد: غربیان خیال می‌کنند که با توهین به رسول الله می‌توانند جهانیان را از جذب شدن به اخلاق این بزرگمرد تاریخ بازدارند در حالی که در همه کتاب‌های تاریخی و دینی بر این امر تاکید شده که توسعه دین اسلام از طریق اخلاق حسنه رسول الله بوده است.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه ولیعصر (عج) خوزستان یاد آور شد: دست نوکران و چاپلوسان غرب که برخی حکام کشورهای اسلامی هستند دیگر برای مسلمانان رو شده و این حکام روز به روز میام مردم منفورتر می‌شوند.

 

 

ارسال نظر