مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین :

اسلام بدون ولایت مانند جسم بدون روح است

اسلام بدون ولایت مانند جسم بدون روح است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: اسلام بدون ولایت مانند یک جسم بدون روح است، لذا آحاد جامعه باید هر موضع و مسیری که مورد تایید ولایت است را دنبال کرده و دستورالعمل حرکت خود بدانند

 به گزارش تیتر عاشورا به نقل از حوزه :حجت الاسلام علی معبودی  در گفتگو با خبرنگاردر قزوین، به بیانات اخیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و نقش تاثیرگذار ولایت در جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت: ولایت پیوند دهنده رابطه انسان با خدای متعال و موجب سلامت دین و دنیای انسان است.

وی ادامه داد: اسلام بدون ولایت مانند یک جسم بدون روح است، لذا آحاد جامعه باید هر موضع و مسیری که مورد تایید ولایت است را دنبال کرده و دستورالعمل حرکت خود بدانند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین تصریح کرد: ولایت و رهبری عامل عزت و عظمت ملت ایران شده و امروز شما مشاهده می کنید که ایران با همه تهدیدها و تحریم های ناجوانمردانه، در سایه ولایت فقیه به کشوری مقتدر در جهان تبدیل شده است.

وی تصریح کرد: رهنمودهای راهگشا و حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی همیشه چراغ راه ماست

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین یادآور شد: استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به برکت ولایت و رهبری است که باید همیشه شکرگزار آن باشیم.

 

 

ارسال نظر