۱۰۶ میلیمتر باران طی ۱۲ ساعت در چابهار بارید

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه چابهار گفت: ۱۰۶ میلیمتر باران در این شهرستان طی ۱۲ ساعت گذشته باریده که این آمار برابر با میزان بارندگی متوسط یکسال است.

به گزارش عاشورانیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا، کوروش محمدی اظهار داشت: ستاد پیشگیری هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران چابهار تشکیل شده و مرتب در ۲۴ ساعت گذشته هماهنگی‌های لازم را برای بازدید، بررسی و برآورد خسارت‌ها انجام داده است.

وی خاطرنشان کرد: خسارت‌هایی نیز به زیرساخت‌های شهری، واحدهای مسکونی و  راه‌ها وارد شده همچنین حاشیه نشینان نیز شرایط سختی را در شب گذشته پشت سر گذاشته‌اند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه چابهار با اشاره به اینکه صیادان از تردد دریایی خودداری و شناورهای صیادی را جایی امن قرار دهند خاطرنشان کرد: شهروندان از انجام هر گونه فعالیت‌های تفریحی بپرهیزند و صیادان نیز از انجام فعالیت‌های دریایی خودداری و تورها و لوازم صیادی خود را نیز جمع‌آوری کنند.

به گفته محمدرضا سالاری فنودی رییس اداره هواشناسی چابهار در۱۲ساعت گذشته در شهر چابهار ۱۰۶ میلیمتر، کنارک ۵۰، فرودگاه کنارک ۲۰، باهوکلات یک، پلان ۱۲، طیس۷۹،  نگور۲۶، کمبل سلیمان ۲۷، عورکی۱۲، زرآباد۲ و نیم، کهیر ۹ و مومان ۹ میلمتر باران باریده است.

ارسال نظر