معاون وزارت آموزش و پرورش از دانش‌آموزان مصدوم کرمانشاهی عیادت کرد

نماینده ویژه وزارت آموزش و پرورش و معاون آموزش متوسطه این وزارتخانه، چهارشنبه شب با حضور در مرکز آموزشی، درمانی آیت الله طالقانی شهر کرمانشاه، از مجروحان سانحه تصادف دانش آموزی عیادت کرد.

به گزارش عاشورانیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا، «علیرضا کمرئی؛ با همراهی «مجید یزدان پناه،» مدیر کل آموزش و پرورش استان، ضمن ابراز همدردی با خانواده های دانش آموزان درگذشته، از سایر دانش آموزان بستری در این بیمارستان عیادت کرد و با والدین آنان دیدار نمود.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، با اندوهناک توصیف نمودن سانحه مذکور تصریح کرد: این وزارت تا اتمام روند درمان دانش آموزان و پس از آن، از هیچ تلاشی دریغ نخواهد نمود.

معاون وزیر آموزش و پرورش صبح پنجشنبه در نشست بررسی وقوع این حادثه در استانداری کرمانشاه با حضور استاندار و مسوولان استانی شرکت می کند.

حال عمومی دانش آموزان مصدوم خوب است

رییس بیمارستان طالقانی کرمانشاه نیز در ارتباط با آخرین وضعیت مصدومان گفت: از ۱۸ مصدوم تصادف مینی بوس حامل دانش آموزان در محور هلشی به ماهیدشت چهار دانش آموز ترخیص شدند.

دکتر «خسرو فرهادی» افزود: ۲ نفر از مصدومان به علت خونریزی تحت عمل جراحی قرار گرفتند که حال عمومی آن‌ها هم اکنون خوب است.

وی اظهار کرد: از لحاظ سطح بندی تریاژ حال عمومی ۱۲ نفر دیگر نیز در سطح ۳ و ۴ قرار دارد که بعضی از آن‌ها می‌توانند ترخیص شوند.

دکتر فرهادی افزود: دانش آموزان مصدوم در این حادثه عموما دچار شکستگی از ناحیه دست و پا، لگن، پارگی پیشانی و لب و آسیب دیدگی صورت شده اند که اقدامات درمانی لازم برای آن‌ها صورت گرفته است.

صبح چهارشنبه بر اثر تصادف یک دستگاه مینی بوس حامل دانش آموزان در بخش ماهیدشت شهرستان کرمانشاه متأسفانه ٢ تن از دانش آموزان به نام های «مبینا مرادی» و «عسل افوت» جان باختند و ١۶ نفر نیز مصدوم شدند.

این حادثه در مسیر روستای «دولت‌آباد» به ماهیدشت در حوالی سه راهی «نجفعلی خان» شهرستان کرمانشاه اتفاق افتاد.

بخش ماهیدشت از توابع شهرستان کرمانشاه در ۳۰ کیلومتری غرب شهر کرمانشاه واقع شده است.

 

ارسال نظر