بذرپاش: نقش وزارت ورزش در تحقق اهداف گام دوم انقلاب بسیار مهم است

رییس کل دیوان محاسبات کشور نقش وزارت ورزش و جوانان در تحقق اهداف گام دوم انقلاب را بسیار مهم ارزیابی کرد و پیشنهاد فعالسازی شورای عالی جوانان و حلقه‌های میانی با بهره‌گیری از ظرفیت بی‌نظیر گروه‌های جهادی در حل مشکلات را مطرح کرد.

به گزارش روز دوشنبه عاشورا نیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا ، سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان ضمن حضور در دیوان محاسبات، با مهرداد بذرپاش رییس کل دیوان محاسبات کشور دیدار کرد.

رییس کل دیوان محاسبات کشور در این دیدار، با اشاره به نقش ورزش در شادابی و سلامت جامعه، بر توجه همزمان به ورزش‌های همگانی و قهرمانی تاکید کرد و منش پهلوانی را ویژگی بارز ورزشکار ایرانی دانست.

بذرپاش با اشاره به تجربیات خود در سازمان ملی جوانان و مشاوران جوان ریاست جمهوری و شهرداری تهران، نقش وزارت ورزش و جوانان در تحقق اهداف گام دوم انقلاب را بسیار مهم ارزیابی کرد و پیشنهاد فعالسازی شورای عالی جوانان و حلقه‌های میانی با بهره‌گیری از ظرفیت بی‌نظیر گروه‌های جهادی در حل مشکلات را مطرح کرد.

وی همچنین از همکاری دیوان محاسبات جهت حرکت صحیح به سمت خصوصی‌سازی اصولی باشگاه‌ها و بستن منافذ فساد مالی در ورزش خبر داد.

وزیر ورزش خواستار حمایت دیوان محاسبات از اقدامات تحولی در این وزارتخانه شد

وزیر ورزش و جوانان نیز در این دیدار ضمن بیان دغدغه‌های اصلی ورزشکاران و پیشکسوتان، راه‌های حل برخی پرونده‌ها در رشته‌های مختلف را مورد بررسی قرار داد و خواستار حمایت دیوان محاسبات از اقدامات تحولی در این وزارتخانه شد.​

ارسال نظر