رهبر انقلاب: مهمترین شاخص خنثی‌سازی تحریم‌ها، کاهش تورم است

رهبر انقلاب در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت فرمودند: همه اقدامات مثبت دولت که با این زحمت انجام می‌شود، تحت‌الشعاع مشکلات معیشتی مثل گرانی مسکن و اجاره‌بها قرار می‌گیرد و این حیف است. مهمترین شاخص خنثی‌سازی تحریم‌ها، کاهش تورم است.

به گزارش گروه عاشورا نیوز به نقل از  خبرگزاری فارس، در سالروز شهادت شهیدان رجائی و باهنر و به مناسبت هفته دولت، رئیس‌جمهور و اعضاء هیئت دولت سیزدهم صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در حسینیه‌ی امام خمینی(ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

بخش‌هایی از این دیدار به شرح زیر است:

اسم رمز دولت‌ها باید کسب رضای الهی و کار برای مردم باشد

رهبرانقلاب در بخشی از بیاناتشان فرمودند: شهید رجایی حدود یک ماه رئیس جمهور بود. شهید باهنر در همین مدت نخست وزیر بود. شهید رجایی چندماه هم نخست وزیر بود با آن شرایط سختی که آن روزها داشت. بنابراین کارکرد این دو بزرگوار مورد نظر نیست. هیچ نشانه ای و اثری از کارکرد این ها نداریم. نکته مطرح شدن این دو نفر چیست؟ بنده در اینجا یادداشت کردم که نکته در نیت آنها است. در جهت گیری آنها است. جهت گیری این دو شهید عزیز جهت گیری انقلابی و الهی بود. آن کسانی که این دو نفر را از نزدیک می شناختند تصدیق می کنند این عرض ما را که این دو نفر چیزی را طلب می کردند که همه شهدا و مجاهدان راه خدا آن را طلب میکردند. یعنی زندگی آنها درست منطبق بود با سرنوشت آنها؛ دنبال رضای الهی بودند؛ همچنانی که همه شهدای فی سبیل الله که مخلصانه در کار جهاد هستند هدفشان رضای الهی است... خدای متعال این را از ما خواسته است. اسم رمز دولت‌ها باید کسب رضای الهی و کار برای مردم باشد.

 

 

مهمترین شاخص خنثی‌سازی تحریم‌ها، کاهش تورم است

رهبرانقلاب در بخش دیگری فرمودند: مسئله معیشت مردم خیلی مهم است. همه اقدامات مثبت دولت که با این زحمت انجام می‌شود، تحت‌الشعاع مشکلات معیشتی مثل گرانی مسکن و اجاره‌بها قرار می‌گیرد و این حیف است. عمده تحریم‌ها،‌ با هدف گروگان‌گرفتن معیشت مردم است؛ باید در کنار مذاکرات،‌ تحریم‌ها را خنثی کرد. مهمترین شاخص خنثی‌سازی تحریم‌ها، کاهش تورم است. 

 

 

در حال تکمیل...

 

ارسال نظر