مهلت ارسال آثار به رویداد "سوگ در خانه" تمدید شد

دبیرخانه سوگواره "سوگ در خانه" اعلام کرد با توجه به استقبال زیاد و درخواست مکرر فیلمسازان مهلت شرکت در این سوگواره تا اربعین حسینی تمدید شد.

به گزارش عاشورابه نقل از روابط عمومی رویداد، محمد رهبر دبیر سوگواره سوگ در خانه اعلام کرد: با توجه به استقبال بی‌نظیر علاقه‌مندان و درخواست مکرر دوستان فیلم‌ساز مبنی بر تمدید مهلت ارسال آثار و ایجاد فرصت برای استفاده از المان‌های عزاداری حسینی در ماه صفر با کسب تکلیف از  آقای مجید مجیدی مدیر سوگواره، مهلت ارسال آثار تا 17 مهر مصادف با اربعین حسینی تمدید شد.

علاقه‌مندان همچنان فرصت دارند فیلم‌های کوتاه 1 تا 3 دقیقه‌ای خود را که دارای ایده‌های نو و نگاهی خلاق است با استفاده از المان‌های عزاداری حسینی در شرایط کرونا و با تعداد بازیگرانِ محدود به تعدادِ اعضای خانواده و  لوکیشن‌های محدود به محیط‌های خانگی و خصوصی به پیام‌رسان‌های دبیر خانه سوگواره به شماره 09109234234 ارسال کنند.

40 اثر برگزیده هیأت انتخاب، 28 صفر مصادف با شهادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) در فضای مجازی به اشتراک گذاشته خواهد شد و برنده فیلم منتخب مردمی تا زمان اختتامیه با توجه به آرای مردمی مشخص می‌شود.

12 آبان مصادف با شب ولادت حضرت پیامبر اکرم (ص) در مراسمی که متعاقباً اعلام خواهد شد به 10 اثر برگزیده هیأت داوران و یک اثر منتخب مردمی هدایایی اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند اطلاعات و اخبار تکمیلی را از اینستاگرام دبیر خانه به آدرس @javanane_rahe_iman پیگیری کنند.


 

ارسال نظر