مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران:

تکمیل مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران نیازمند عزم جهادی است

تکمیل مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران نیازمند عزم جهادی است

ساری- مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، تکمیل بزرگترین پروژه فرهنگی و موزه دفاع مقدس در استان را نیازمند عزم جهادی مردم و مسئولان دانست.

به گزارش  عاشورا به نقل ازخبرنگار مهر، سردار عبدالله ملکی پیش ازظهر پنجشنبه در مراسم ضیافت ایثار که با حضور خیّرین، معدن‌داران، صنعتگران و بازاریان برگزار شد، گزارشی از روند ساخت و تکمیل مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس مازندران ارائه کرد و اظهار داشت: در این مرکز رشادت‌ها و شجاعت‌های رزمندگان لشکر ویژه ۲۵ کربلا سپاه و لشکر ۳۰ ارتش در هشت سال دفاع مقدس برای عموم مردم و آیندگان به نمایش گذاشته می‌شود.

وی با عنوان اینکه مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران بزرگترین پروژه فرهنگی در کشور محسوب می‌شود، گفت: تکمیل این مکان فرهنگی نیازمند عزم جهادی مردم و مسئولین است تا همچون سال‌های دفاع مقدس با همدلی، ایثار و ازخودگذشتگی به سرانجام برسد.

سردار ملکی توجه ویژه خیّرین را به امر ساخت و تکمیل مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس یکی از راه‌های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و از کمک ۴۰ میلیارد تومانی خیّرین، معدن‌داران، صنعتگران و بازاریان استان به این بخش خبر داد و افزود: این مبلغ شامل کمک نقدی و غیرنقدی است که در هفته دفاع مقدس اهدا شد.

این مسئول گفت: ۳۰ میلیارد تومان از این مبلغ توسط یکی از خیّرین بزرگ استان به صورت نقدی و غیرنقدی به این امر اهدا شد.

وی با بیان اینکه سه و نیم میلیارد تومان توسط یکی از خیّرین حاضر اهدا شد، گفت: همچنین چند خیّر حاضر در مراسم تا سقف ۶.۵ میلیارد تومان جهت ساخت مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس مازندران قول مساعدت قطعی دادند

 

ارسال نظر