از ۲۰ دانش آموز نخبه قرآنی مازندرانی که در سی و هشتمین مسابقات قرآن و عترت کشور حائز رتبه شدند، تجلیل شد

به گزارش  عاشورا به نقل ازخبرگزاری صداو سیما مرکز مازندران، مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران در آیین تجلیل از نخبگان قرآنی دانش‌آموزی که امروز در دفتر نماینده ولی فقیه برگزار شد، گفت: ۲۰دانش آموز نخبه قرآنی استان در سی و هشتمین مسابقات قرآن و عترت کشور حائز رتبه‌های برتر شدند.

سعدی پور افزود: این رتبه‌ها در رشته‌های صحیفه سجادیه، نهج البلاغه، حفظ و قرائت است.

او با اشاره به اینکه از دیگر دستگاه‌ها می‌خواهیم نگاهشان به آموزش و‌پرورش یک نگاه مولد باشد، گفت: از علاقمندان به حوزه تعلیم و تربیت تقاضا داریم برای جریان‌سازی در منشور قرآن، عترت و نماز به عنوان رسالت همگانی ما را یاری کنند.

مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران با بیان اینکه فصل جدیدی از برنامه‌های قرآنی در زیست‌بوم جدید آغاز خواهد شد، گفت: امروز از نرم‌افزار محراب که آموزش عملی نماز است و پوستر سی ونهمین دوره مسابقات قرآنی رونمایی شد.


دانش آموزان نخبه قرآنی باید قرآنی بمانند
نماینده ولی فقیه در مازندران در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات آموزش و پرورش در زمینه اشاعه فرهنگ قرآنی گفت: اینکه یک دانش آموزی نخبه قرآنی شود خیلی خوب است، اما مهم‌تر از آن این است که قرآنی بماند.

آیت الله محمدی لائینی افزود: صدا و سیما در زمینه برنامه‌های قرآنی خوش درخشید و همچنان بر این مهم پافشاری می‌کنند که شایسته قدردانی و تشکر است.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه باید در جامعه ظرفیت‌هایی برای استفاده از استعداد‌های قرآنی ایجاد شود، گفت: این امر باعث زایش معنوی در جامعه می‌شود که نتایج آن را در نسل چهارم و پنجم انقلاب دیده ایم.

 

ارسال نظر