بیانیه مشترک بعثه رهبری و سازمان حج در محکومیت توهین به پیامبر(ص)

بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت اقدام فرانسه و توهین به ساحت پیامبر اعظم (ص) را محکوم کرده و در بیانیه‌ای اعلام کردند: «اینان چهره کریه خود را پشت شعارهای آزادی و حقوق بشر پنهان کرده‌اند».

به گزارش  تیترعاشورا به نقل ازخبرگزاری فارس، بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت در بیانیه‌ای که به امضای علی رضا رشیدیان، معاون وزیر و و رییس سازمان حج و زیارت و سید عبدالفتاح نواب، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی رسیده، توهین به ساحت رسول الله (ص) را محکوم کردند که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمان الرحیم
خداوند در قرآن مجید می فرماید:
وَإِذْ قَالَ عِیسَى ابْنُ مَرْیَمَ یَا بَنِیٓ إِسْرَآئِیلَ إِنِّی رَسُولُ اللَّهِ إِلَیْکُمْ مُصَدِّقًا لِمَا بَیْنَ یَدَیَّ مِنَ التَّوْرَاةِ وَمُبَشِّرًا بِرَسُولٍ یَأْتِی مِنْ بَعْدِی اسْمُهُٓ أَحْمَدُ ۖ فَلَمَّا جَآءَهُمْ بِالْبَیِّنَاتِ قَالُوا هَٰذَا سِحْرٌ مُبِینٌ
[یاد کن‌] هنگامی که عیسی بن مریم گفت: ای بنی‌اسرائیل! به یقین من فرستاده خدا به سوی شمایم، تورات را که پیش از من بوده، تصدیق می‌کنم، و به پیامبری که بعد از من می‌آید و نامش «احمد» است، مژده می‌دهم. ولی هنگامی که [احمد] دلایل روشن برای آنان آورد، گفتند: این جادویی است آشکار!! (صف ۶)

این روزها در ادامه توطئه‌های استکبار جهانی، توهین‌های سردمداران جاهلیت مدرن به موعود عیسی علیه السلام و اسوه انسانیت و آزادگی پیامبر رحمت صلی الله علیه و آله و سلم را شاهدیم.

مستکبران عالم و خفاشانی که به تاریکی جهل دل سپرده‌اند، نمی‌توانند خورشید عالم تاب اسلام و گسترش انوار آن را ببینند و به اسلام هراسی و توهین به کتاب وحی و پیام آور کرامت انسان روی آورده‌اند.

اینان چهره کریه خود را پشت شعارهای آزادی و حقوق بشر پنهان کرده‌اند، اما در حقیقت تنها به دنبال تکاثر و کسب قدرت بیشترند و آزادی واقعی و حقوق انسانها برای آنان ارزش ندارد و این مدعا را در رفتارهای ظالمانه خود با جلیقه زردها و سیاهپوستان بروشنی اثبات نموده‌اند. 

اینان در تقابل مظلومان عالم و حاکمان ظالم همواره جانب ستمگران کودک‌کش  را گرفته‌اند. تردیدی نیست که اگر عیسی مسیح سلام الله علیه امروز در میان ما بود در مقابل او که تفکر حاکمان بی‌عقلی چون مکرون را قبول نداشت، می‌ایستادند و بی‌شک در زمان بازگشت حضرت مسیح بر روی زمین در جبهه دشمنان ایشان جای خواهند گرفت.

خادمان ضیوف الرحمان در بعثه مقام معظم رهبری مدظله العالی و سازمان حج و زیارت ضمن برائت از تفکر کودک کشان، اراجیف از بن محکوم اسلام هراسان را تقلایی بی‌ثمر می‌دانند که:
یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ
(آنان) می‌خواهند نور خدا را با دهان‌هایشان خاموش کنند در حالی که خدا کامل کننده نور خود است، گرچه کافران خوش نداشته باشند. (صف آیه۸)

از خدای بزرگ تعقل و بازگشت از راه خطا، برای این منحرفان از فطرت الهی  خواستاریم.

 

 

ارسال نظر