آغاز ثبت‎ نام نهاد‌ها و سازمان‌ها برای خرید کتاب

مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از آغاز ثبت‌نام سازمان‎ها و نهاد‌ها برای دریافت بن نهاد‌ها و سازمان‎ها جهت خرید کتاب از نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش تیتر عاشورا به نقل از خبرگزاری صدا و سیما :روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آقای علیرضا اسماعیلی گفت: امسال نیز به روال سال‌های قبل بن خرید کتاب جهت تجهیز کتابخانه‎های نهاد‌ها و سازمان‎ها و یا تأمین منابع علمی مراکز دانشگاهی و آموزشی‎ و یا افراد سازمان یا نهاد تعلق می‎گیرد.

وی با اشاره به آغاز ثبت‎نام درخواست‌ها از تاریخ ۲۳ دی عنوان کرد: بن‎های خرید کتاب برای نهاد‌ها و سازمان‎ها به صورت الکترونیکی صادر شده و تنها در ایام برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران قابلیت استفاده دارند.

آقای اسماعیلی گفت: بدیهی است در صورت استفاده نکردن از بن‎های مذکور پس از پایان نمایشگاه و تسویه با ناشران، مبالغ مصرف نشده عودت داده خواهد شد.

سازمان‌ها و نهاد‌های متقاضی می‎توانند درخواست‎های خود را به نشانی الکترونیکی BONKETABERSHAD@GMAIL.COM ارسال کنند و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با سرکار خانم هوشمند به شماره ۳۸۵۱۲۷۲۱ تماس بگیرند و یا به شماره ۰۹۰۲۷۵۹۸۳۶۸ از طریق واتس اپ پیام دهند.

همچنین درخواست‎های مذکور باید خطاب به جناب آقای دکتر محسن جوادی؛ معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شوند و ذکر نام و نام خانوادگی نماینده تام الاختیار، کدملی و شماره همراه جهت هماهنگی‎های لازم الزامی است.

 

ارسال نظر