نام‌نویسی طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم آغاز شد

نام‌نویسی از داوطلبان دهمین دوره ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم از سوی شورای عالی قرآن آغاز شد و تا ۳۱ خرداد‌ماه ۱۴۰۰ ادامه دارد.

به گزارش عاشورا به نقل از خبرگزاری فارس نام‌نویسی از داوطلبان دهمین دوره ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم از سوی شورای عالی قرآن آغاز شد و تا ۳۱ خرداد‌ماه ۱۴۰۰ ادامه دارد.

شرکت‌کنندگان با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی قرآن به نشانی quranshora.ir ، بخش سامانه جامع ارزیابی جهت ثبت‌نام اقدام کنند. شرکت‌کنندگان باید پس از ثبت‌نام، ضمن مطالعه دقیق آیین‌نامه مرحله ورودی، قطعات تلاوت و سایر آثار مورد درخواست را ارسال کنند.

شرکت‌کنندگان دوره نهم، نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند و صرفاً با درج نام کاربری و کلمه عبور و ورود به پنل شخصی، می‌توانند نسبت به انتخاب درجه و گرایش خود اقدام کنند.

نتیجه آزمون مرحله ورودی دهمین دوره ارزیابی قاریان و مدرسان، تیرماه سال جاری اعلام و سایر مراحل نیز مطابق تقویم اجرایی در سال ۱۴۰۰ ادامه می‌یابد.

اجرای طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم سال ۱۳۹۰ از سوی شورای توسعه فرهنگ قرآنی به شورای عالی قرآن واگذار شد و طی ۹ دوره برگزاری ده‌ها نفر موفق به اخذ مدارک درجات ۱ تا ۴ ارزیابی قاریان معادل دکتری تا کاردانی شدند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر