ثبت‌نام مسابقات سراسری قرآن تمدید نمی‌شود/ آخرین مهلت 13 خرداد

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به عدم تمدید مهلت ثبت‌نام مسابقات سراسری قرآن گفت: در این دوره از رقابت‌ها نسبت به سال گذشته رشد داشتیم و شاهد نظم خوبی در مرحله ثبت‌نام هستیم.

به گزارش عاشورا به نقل از خبرگزاری فارس، ثبت‌نام چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم روز ۱۳ خرداد‌ماه به پایان می‌رسد و این مهلت تمدید نمی‌شود.

مهلت نام‌نویسی تمدید نمی‌شود/ داوطلبان برای ثبت‌نام اقدام کنند

مهدی قره‌شیخلو رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در گفت‌وگو با فارس با اعلام این خبر گفت: مهلت نام‌نویسی این دوره از مسابقات تا روز ۱۳ خرداد‌ماه است و علاقه‌مندان به شرکت در مسابقات باید در روز‌های باقی‌مانده نسبت نام‌نویسی اقدام کنند زیرا این مهلت به هیچ وجه تمدید نمی‌شود.

در موعد مقرر سامانه بسته می‌شود

وی با اشاره به مهلت یک‌ماهه نام‌نویسی این دوره از رقابت‌ها گفت: ثبت‌نام مسابقات از روز ۱۳ اردیبهشت‌ماه آغاز شد و تا ۱۳ خرداد ادامه دارد. مهلت یک‌ماهه زمان خوبی برای ثبت‌نام است و در موعد مقرر سامانه ثبت‌نام بسته می‌شود.

نام‌نویسی بیش از ۱۹ هزار نفر تا امروز

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه از استقبال از رقابت‌های امسال نسبت به سال قبل خبر داد و گفت: تا امروز حدود ۱۹ هزار نفر در مسابقات ثبت‌نام کرده‌اند که این آمار نسبت به سال قبل رشد داشته است، البته هنوز ۵ روز تا پایان مهلت نام‌نویسی فرصت باقی است و این آمار در روزهای آینده حتماً بالا می‌رود.

نظم ثبت‌نام‌های امسال بسیار خوب است

قره‌شیخلو درباره اعتراضات برخی داوطلبان به عدم تمدید مسابقات در سال گذشته گفت: سال گذشته هم در مجموع بیش از چهل مهلت برای ثبت‌نام قرار داده بودیم اما با این حال عده زیادی نام‌نویسی را به روز‌های آخر موکول کردند و حتی برخی به امید تمدید مهلت، ثبت‌نام نکردند. ما هم برای اینکه شرکت‌کنندگان به نظم عادت کنند مهلت ثبت‌نام را در سال گذشته تمدید نکردیم و امسال هم این فرصت تمدید نمی‌شود.

نام‌نویسی ۲ هزار نفر در روز اول

وی ادامه داد: البته سخت‌گیری سال گذشته سبب شد امسال از روز اول با استقبال بالای علاقه‌مندان مواجه شویم و فقط در یک روز ۲ هزار نفر ثبت‌نام کردند که این آمار از تعداد ثبت‌نامی‌های روز آخر سال گذشته بیشتر بود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر