"ستاره‌ها" گفتگویی متفاوت با نخبه‌های قرآنی

سری جدید "ستاره‌ها" با حضور قاریان و حافظان قرآن‌کریم از هفته آینده روزهای فرد ساعت ۲۲ به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌رود.

به گزارش عاشورا به نقل از خبرگزاری تسنیم، سری جدید "ستاره‌ها" با حضور نخبه‌های قرآنی، گفتگویی متفاوت و جذاب را با حافظان و قاریان کلام وحی در این برنامه رقم خواهد زد.

"ستاره‌ها" در 50 قسمت 45 دقیقه‌ای به معرفی حفاظ، قاریان و نخبگان قرآن‌کریم می‌پردازد که در مشاغل و حرفه‌ خود نیز جزو برترین‌ها به حساب می‌آیند.

مستند زندگی میهمانان برنامه، بخش جذاب ستاره‌های قرآنی است که سعی شده برشی از زندگی آنها در این برنامه را به نمایش در می‌آورد.

حافظان و قاریانی که از سراسر کشور در این برنامه حضور پیدا می‌کنند، علاوه بر موفقیت در فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی، در جنبه‌های دیگر زندگی شخصی خود از جمله تحصیلات، ورزش، شغل و فعالیت‌های اجتماعی از جایگاه قابل توجهی برخوردارند.

این برنامه با حضور نخبگان قرآنی سراسر کشور در 2 بخش آقایان با اجرای محسن قره‌شیخلو و بانوان با اجرای خانم شکیبایی، تقدیم علاقه‌مندان خواهد شد.

"ستاره‌ها"  کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه قرآن و معارف سیما است که از یکشنبه 13 تیر روزهای فرد ساعت 22 و بازپخش آن روز بعد ساعت 15 تقدیم مخاطبان خواهد شد.

ارسال نظر