خدمت به نظام اسلامی،تلاش در جهت زمینه سازی ظهور است

نماینده ولی‌فقیه در استان قم خدمت به‌نظام اسلامی را ارزشمند خواند و گفت: ما هرچقدر به‌نظام خدمت کنیم در حقیقت برای ظهور امام زمان (عج) زمینه‌سازی کرده‌ایم.

به گزارش عاشورا به نقل از خبرگزاری ایسنا، آیت‌الله سید محمد سعیدی صبح امروز در دیدار با حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسن اژه‌ای رئیس قوه قضاییه که در سالن محراب حرم حضرت معصومه (س) انجام شد، بابیان اینکه با اتفاقات سیاسی اخیر اوضاع از نظر کاری آسان‌تر شده است، عنوان کرد: مؤمنین در این ماه یاد حضرت موسی را گرامی می‌دارند و نمازی اقامه می‌کنند که این نماز برای ما پیامی مهم دارد و نشان می‌دهد که ایشان نسبت به مفسدین نگران بودند و نمی‌توانستند مشاهده کنند که متقین از دست می‌روند، ایشان آنچه که در توان داشت گذاشت اما در نهایت مردم حاضر شدند به سامری روی بیاورند.
وی اظهار کرد: امام خمینی (ره) امتی را تحویل داد که این امت این روزها می‌تواند در سطح جهان تأثیرگذار باشد و در عصر غیبت امام، برداشتن پرچم امام اهمیت بسیاری دارد.
تولیت حرم حضرت معصومه (س) گفت: خطوط و جریان‌هایی که بعد پیروزی انقلاب در صحنه آمدند و سهم‌خواهی کردند بدانند در روز قیامت مسئول هستند و باید پاسخگو باشند.
وی خدمت به نظام اسلامی را ارزشمند خواند و افزود: ما هر چقدر به نظام خدمت کنیم در حقیقت برای ظهور امام زمان (عج) زمینه‌سازی کرده‌ایم.

انتهای پیام

ارسال نظر