نخستین جشنواره بین‌المللی در حوزه ایثار، فداکاری و شهادت برگزار می‌شود

نخستین جشنواره بین‌المللی در حوزه ایثار، فداکاری و شهادت بازی‌های رایانه‌ای با عنوان «بازی دل‌ها» برگزار می‌شود.

به گزارش عاشورا نیوز به نقل از خبرگزاری ایسنا،علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره که به کوشش مشترک بنیاد شهید و امور ایثارگران و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شود، می‌توانند آثارشان را در محورهای «شهدای مدافع حرم و مکتب سلیمانی» و «شهدای سلامت» به دبیرخانه ارسال کنند.

این جشنواره در دو بخش «عمومی» و «تخصصی» برگزار خواهد شد. در بخش «عمومی» نخستین جشنواره بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای همه علاقه‌مندان و طراحان بازی می‌توانند از طریق ارسال ایده بازی بر اساس محورهای یاد شده در جشنواره شرکت کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در بخش «تخصصی» که فقط برای طراحان بازی باسابقه و حرفه‌ای و تیم‌ها و شرکت‌های بازی‌ساز در نظر گرفته شده است، باید با ارسال کامل سند طراحی بازی یا گیم دیزاین داکیومنت (GDD) به دبیرخانه در این رویداد شرکت کنند.

آیین پایانی نخستین جشنواره بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای «بازی‌ دل‌ها» هفته نخست مهرماه ۱۴۰۰، هم‌زمان با گرامیداشت «هفته دفاع مقدس» برگزار می‌شود، گفت: به برگزیدگان این جشنواره جوایز نقدی ارزنده‌ای اهداء خواهد شد.شرکت‌کنندگان از اول تا ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی « hamgara@ircg.ir » ارسال کنند.

انتهای پیام

ارسال نظر