جزئیاتی از دوره آموزشی خادمان حج، عمره و عتبات

مدیریت آموزش معاونت فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری از آغاز دومین دوره آموزش خادمان فرهنگی حج، عمره و عتبات عالیات در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش عاشورا نیوز به نقل از خبرزاری ایسنا ، بر اساس تقویم آموزشی سال ۱۴۰۰ مدیریت آموزش بعثه مقام معظم رهبری، انتخاب واحد و ثبت‌نام دومین دوره آموزشی خادمان فرهنگی حج، عمره و عتبات عالیات از تاریخ ۸ تا ۱۳ آبان‌ماه از طریق سامانه آموزش مجازی بعثه مقام معظم رهبری به نشانی amoozeshbeseh.ir برگزار شد.

در این دوره، واجدان شرایط شرکت در دوره‌های آموزشی بدو خدمت روحانیون حج و عمره، روحانیون عتبات عالیات، مداحان عتبات عالیات، آموزش تکمیلی مداحان عتبات عالیات و دوره بازآموزی روحانیون عتبات عالیات اقدام به ثبت‌نام و انتخاب واحد کردند که در مجموع فرآیند ثبت‌نام این دوره، تعداد ۵۴۹ نفر اقدام به انتخاب واحد کردند.

طبق تقویم آموزشی، زمان تکمیل ظرفیت و حذف و اضافه این دوره از ۱ تا ۴ آذرماه در نظر گرفته شده است و ثبت‌نام دوره آموزشی جدید بدو خدمت راویان عتبات عالیات نیز در این بازه انجام خواهد شد.

با توجه به تداوم بیماری کرونا، دروس این دوره نیز مانند دوره قبل به صورت غیرحضوری و همراه با برگزاری کلاس برخط (آنلاین)، از ۲۲ آبان تا ۷ بهمن‌ماه ارائه خواهد شد.

فراگیران این دوره پس از حضور و مشاهده دروس از طریق سامانه آموزش می‌توانند از ۹ تا ۲۱ بهمن‌ماه در آزمون‌های پایان دوره به صورت مجازی شرکت کنند.

انتهای پیام

ارسال نظر