دولت سیزدهم از همه ظرفیت ها برای حل مشکلات بهره می برد

وزیر اطلاعات گفت: دولت سیزدهم با اتخاذ تدابیر و برنامه‌ریزی‌های لازم به دنبال حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است و در این مسیر همه فرصت‌های داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی را مورد استفاده قرار می‌دهد.

به گزارش عاشورا نیوز به نقل از خبرگزاری ایسنا ،حجت الاسلام‌والمسلمین سید اسماعیل خطیب در دیدار تولیت حرم کریمه اهل بیت(ع)، ایجاد فضای امید در مردم بعد از انتخابات ریاست جمهوری و تلاش در راستای حل مشکل‌های مردم و موفقیت در حوزه سلامت را مورد اشاره قرار داد.

وی با بیان اینکه سربازان گمنام امام عصر (عج) با شناخت کامل و دقیق از اهداف استکباری و رصد دقیق اطلاعاتی، تحرک‌های دشمنان را زیر نظر دارند گفت: دشمن هیچ‌گاه دست از دشمنی با انقلاب اسلامی بر نمی‌دارد و از همه توطئه‌ها برای آسیب به ایران اسلامی استفاده می‌کند و هوشمندی و هوشیاری عمومی همواره راه پیروزی و سرافرازی بوده است.  

اهداف استکباری دشمن در منطقه ناکام مانده است

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) نیز در این دیدار گفت: دشمن امروز در منطقه با شکست‌های مختلف روبه‌رو شده و در رسیدن به اهداف و توطئه‌های استکباری خوار و ذلیل شده است.

آیت الله سید محمد سعیدی با اشاره به توطئه‌های روزافزون دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام اسلامی اظهار داشت: باید با هم افزایی و تعامل و شناخت مسائل، شیطنت‌های دشمنان را شناسایی کنیم و مانع نفوذ شویم.

وی افزود: باید برای حل مشکل‌ها با یک نگاه کلان از همه ظرفیت‌ها و فرصت‌ها استفاده کرد.  

انتهای پیام

ارسال نظر