ترافیک سنگین در بزرگراه همت، نواب و خیابان آزادی

کارشناس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با تشریح وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی تهران در روز چهارشنبه گفت: سنگین ترین معابر پایتخت بزرگراه همت، نواب و خیابان آزادی است.

به گزارش عاشورا نیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا، سرهنگ مجید رنجبر افزود: بزرگراه شهید زین‌الدین در مسیر شرق به غرب از خروجی بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از نیروی زمینی، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از خروجی بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت دارای بار ترافیکی است.

وی افزود: بزرگراه امام علی(ع) در مسیر جنوب به شمال از مقطع جانبازان، صدر در مسیر شرق به غرب از جهان تاب، جنوب به شمال یادگار امام (ره) از خروجی مرزداران، در مسیر غرب به شرق آزادراه از پل شرقی و جاده مخصوص در مسیر غرب به شرق از قبل از پل صنایع هوایی بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

کارشناس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از ستاری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از سردار جنگل دارای بار ترافیکی است.

وی گفت: شیخ فضل‌الله در مسیر غرب به شرق از جناح، آزادی در مسیر غرب به شرق از قبل از استاد معین  و مسیر جنوب به شمال نواب از میدان ۹ دی دارای بار ترافیکی سنگینی است.

سرهنگ رنجبر گفت: در بزرگراه شهید حکیم در مسیر غرب به شرق نیز ترافیک در حال شکل‌گیری است.

ارسال نظر