رئیس حزب لبنانی «التوحید العربی»: بیانات امام خامنه‌ای به معنای پایان کار نتانیاهوست

رئیس حزب «التوحید العربی» لبنان در صفحه توئیتر خود نوشت: «آیا زمان پایان کار این فرد مغرور (بنیامین نتانیاهو) فرا رسیده است؟ این معنای بیانات امام خامنه‌ای است».

به گزارش تیتر عاشورا به نقل از خبرگزاری تسنیم : «وئام وهاب» رئیس حزب «التوحید العربی» لبنان و وزیر سابق محیط زیست این کشور در توئیتی با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران درباره رژیم صهیونیستی و توصیف نخست‌وزیر آن به «دلقک صهیونیست» نوشت: «سخنان امام خامنه‌ای علیه نتانیاهو معنای کامل عزت و کرامت بود».

وئام وهاب افزود: «سخنان امام خامنه‌ای علیه نتانیاهو معنای کامل کرامت و عزت در برابر کسی بود که ترامپ به او اجازه داد تا در سال‌های اخیر هر آنچه که دوست دارد انجام دهد».

رئیس حزب «التوحید العربی» لبنان در پایان این توئیت خود نوشت: «آیا زمان پایان کار این فرد مغرور فرا رسیده است؟ این معنای بیانات امام خامنه‌ای است».

رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در بخشی از بیانات اخیرشان در دیدار با اعضای مجلس خبرگان رهبری نخست وزیر رژیم صهیونیستی «دلقک صهیونیست» خوانده و فرمودند: «در این میان آن دلقک صهیونیست بین‌المللی دائم می‌گوید ما نمی‌گذاریم ایران به سلاح هسته‌ای دست یابد"، در حالی که باید به او گفت اگر جمهوری اسلامی تصمیم به دستیابی به سلاح هسته‌ای داشت، او و بزرگ‌تر از او هم نمی‌توانستند مانع شوند».

حضرت آیت الله خامنه‌ای تأکید کردند: آنچه مانع جمهوری اسلامی برای ساخت سلاح هسته‌ای است، فکر و مبانی اسلامی است که ساخت هر سلاحی اعم از هسته‌ای یا شیمیایی را که موجب کشتار مردم عادی می‌شود، ممنوع می‌داند.

 

 

ارسال نظر