فرمانده نیروی هوافضای سپاه در دیدار با وزیر دفاع؛

همکاری با وزارت دفاع در حوزه ارتقای قدرت موشکی سپاه گسترش می یابد

همکاری با وزارت دفاع در حوزه ارتقای قدرت موشکی سپاه گسترش می یابد

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در دیدار با وزیر دفاع با تاکید بر این که در دوره جدید وزارت دفاع همکاری‌ها در حوزه ارتقا قدرت موشکی سپاه گسترده خواهد شد گفت: وزارت دفاع نقش موثر و تعین‌کننده‌ای در ارتقاء قدرت دفاعی نیروی هوافضای سپاه می تواند داشته باشد.

به گزارش روز شنبه عاشورا نیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا ، سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه به همراه معاونین این نیرو با حضور در ستاد وزارت دفاع با امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار سردار امیرعلی حاجی‌زاده با تبریک انتخاب امیر سرتیپ آشتیانی به سمت وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بر تعامل، همکاری و تبادل تجربیات دو مجموعه وزارت دفاع و نیروی هوافضای سپاه تاکید کرد و افزود: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح  نقش موثر و تعین‌کننده‌ای در ارتقاء قدرت دفاعی نیروی هوافضای سپاه می تواند داشته باشد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه ابراز امیدواری کرد: انشاء الله  در دوره جدید وزارت دفاع همکاری‌ها در حوزه ارتقا قدرت موشکی سپاه  گسترده خواهد شد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز در این دیدار با اعلام آمادگی وزارت دفاع برای تعامل و همکاری تنگاتنگ با نیروی هوافضای سپاه، خاطرنشان ساخت: با وجود ظرفیت‌ها و بسترهای گسترده صنعتی و تولیدی در وزارت دفاع خواهیم توانست در تأمین و برآورده سازی نیازهای دفاعی و نظامی نیروهای مسلح و به خصوص نیروی هوافضای سپاه گام های بلندی را برداریم.

امیر سرتیپ آشتیانی توانمندی های تولیدی وزارت دفاع در حوزه موشکی را بسیار گسترده، پیشرفته و فناورانه دانست و تصریح کرد: رفع تمامی نیازمندیها نیروی هوافضای سپاه اولویت اول وزارت دفاع خواهد بود.​

ارسال نظر