عملیات ضد صهیونیستی در غور اردن 5 زخمی برجای گذاشت+فیلم

رسانه‌های عبری از تیراندازی به سوی اتوبوس شهرک نشینان صهیونیست در منطقه غور اردن و زخمی شدن 5 نفر خبر دادند.

به گزارش عاشورا نیوز به نقل خبرگزاری فارس، رسانه‌های عبری، از تیراندازی به سوی یک اتوبوس حامل شهرک‌نشینان صهیونیست در منطقه «غور اردن» و زخمی شدن دست‌کم پنج تن خبر دادند.

کانال ۱۳ تلویزیونی رژیم صهیونیستی، امروز از تیراندازی به سوی یک اتوبوس حامل شهرک‌نشینان صهیونیست در خیابان ۹۰ در غور اردن، خبر داد و وبگاه روزنامه یدیعوت آحارانوت از زخمی شدن دست‌کم دو نفر از جمله راننده این اتوبوس نوشت. 

کانال ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی اما شمار زخمی‌ها را سه‌نفر اعلام کرد.

 

 

لحظاتی پس از انتشار این خبر فوری، رسانه‌های عبری با انتشار تصاویری از این اتوبوس، از افزایش شمار زخمی‌ها به پنج نفر خبر دادند و اعلام کردند که دو مظنون که در خودروهایشان سلاح بود، در این رابطه دستگیر شدند.

 

رسانه‌های عبری سپس اعلام کردند که عامل این عملیات ضد صهیونیستی، ۵ گلوله به سمت شهرک نشینان صهیونیست شلیک کرده است.

 

 

لحظاتی پس از انتشار این خبر، رسانه‌های عبری تصاویری از خودروی مظنونان این حمله منتشر کردند.

 

 

 

نزدیک به ده روز پیش نیز، رسانه‌های عبری‌زبان از وقوع عملیات تیراندازی فلسطینیان علیه شهرک‌نشیان صهیونیست در کرانه باختری خبر دادند.

روزنامه «یدیعوت آحارونوت» در خبری فوری نوشت که رزمندگان فلسطینی در منطقه «وادی الحرامیه» واقع در شمال شهرک «عوفرا» به سمت اتوبوس حامل شهرک‌نشینان صهیونیست تیراندازی کردند. دقایقی بعد سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با تایید این خبر گفت: «دقایقی پیش گزارشی مبنی بر تیراندازی به یک اتوبوس اسرائیلی در نزدیکی روستای سلواد در منطقه بنیامین دریافت شد. نیروها در حال جستجوی منطقه برای یافتن مظنونان هستند».

رسانه‌های فلسطینی نیز گزارش دادند که در این عملیات به اتوبوس حامل صهیونیست‌ها آسیب رسیده و ارتش رژیم اشغالگر ورودی اصلی جنوبی روستای سلواد در شرق رام‌الله را مسدود کرده است.

منابع عبری‌زبان با ادعای اینکه هیچ صهیونیستی در این عملیات مجروح نشده، گفتند حداقل ۱۰ گلوله به سمت این اتوبوس شلیک شده است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر