جشنواره ملی گوهرشاد در عرصه عفاف و حجاب برگزار می‌شود

نخستین جشنواره پوشش اصیل ایرانی اسلامی گوهرشاد به همت و پیشرانی مجموعه های مردمی عرصه عفاف و حجاب و تسهیل گری و تنظیم گری دستگاه ها و نهادها از ۱۸ تیرماه لغایت ۲۹ تیرماه در اراضی عباس آباد،کوشک باغ هنر برگزار می‌شود.

به گزارش عاشورا نیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا ،محمدحسن جعفرزاده دبیر جشنواره ملی گوهرشاد در  این جشنواره افزود: این جشنواره که در بخش های مختلف اعم از: پویش ها و مراسم های گوهرشاد، نمایشگاه‌های تخصصی گوهرشاد، مسابقات فرهنگی هنری گوهرشاد، بازی‌های حجاب و عفاف گوهرشاد، نشست‌های کارشناسی گوهرشاد و رویداد تجربه نگاری و ایده پردازی گوهرشاد» ۱۸ لغایت ۲۹ تیرماه برگزار می‌شود.

دبیر جشنواره ملی گوهرشاد افزود: هدف جشنواره هم افزایی فعالیت‌های حلقه‌های میانی و گروه‌های مردمی با حمایت دستگاه‌های دولتی و نهادهای انقلابی از یک سو و شناسایی و تعمیم تجربه‌های موفق و ایده‌های خلاقانه در این عرصه است.

جعفرزاده ادامه داد: افتتاحیه نمایشگاه و نشست های جشنواره گوهرشاد تهران، شنبه ۲۵ تیرماه در کوشک باغ هنر می‌باشد، علاقه‌مندان جهت بازدید از نمایشگاه و حضور در نشست‌ها می‌توانند به محل نمایشگاه مراجعه کنند. این مجموعه رویدادها همزمان در ۱۹ کلانشهر دیگر نیز برگزار می‌شود.

اختتامیه جشنواره گوهرشاد ۲۹ تیرماه است که با حضور گروه‌های فعال عرصه حجاب و عفاف و مسئولین دستگاه‌های مرتبط برگزار می‌شود.

وی افزود: پیام ما در بخش پویش گوهرشاد علاوه بر نشان گذاری عفاف و حجاب به عنوان زیبایی اصیل، تاکید بر افتخار بودن این پوشش ایرانی اسلامی برای زنان و مردان این سرزمین است. در این ارتباط محتواهای رسانه ای تهیه شده که در فضای مجازی با هشتک گوهرشاد و  حجاب من افتخار من منتشر می‌شود.

جعفرزاده ادامه دادند: دبیرخانه دائمی این جشنواره تشکیل شده است که علاقه مندان جهت ثبت نام و ارزیابی در این جشنواره می‌توانند با مراجعه به سایت goharshadevent.ir مراجعه و دراین جشنواره شرکت نمایند.
همچنین به برگزیدگان و برندگان بخش های مختلف جشنواره در قالب جایزه ملی گوهرشاد تقدیر خواهد شد.

ارسال نظر