سه نکته مهم در بیانات رهبر معظم انقلاب از نظر حطیط/ تضعیف ایران محال است

کارشناس برجسته استراتژیک مسائل نظامی و تحلیلگر سیاسی لبنانی در بازتاب سخنان مقام معظم رهبری به توانایی‌های ایران برای مقابله با هرگونه تهدید از جانب دشمنان اشاره کرد.

به گزارش تیتر عاشورا به نقل از خبرگزاری تسنیم : «امین حطیط» کارشناس استراتژیک مسائل نظامی و تحلیلگر سیاسی لبنانی در واکنش به سخنان مقام معظم رهبری، در صفحه توئیتر خود نوشت، مواضع مهمی که در سخنان امام خامنه‌ای مطرح شد شوک بزرگی به دشمنان ایران وارد خواهد کرد.

امین حطیط به آن بخش از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اشاره کرد که مربوط به توانایی موشک‌های ایران در سرنگون کردن هواپیماهای آمریکایی در منطقه و نیز حمله موشکی تلافی‌جویانه ایران به پایگاه آمریکایی «عین الاسد» در عراق بود؛ مبنی بر اینکه بازوی موشکی ایران بلند و قدرتمند و دقیق است که قواعد و محاسبات آمریکا و سایر دشمنان را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد و این یعنی ضعیف کردن ایران محال است.

این تحلیلگر لبنانی درباره تفسیر کلی استراتژیک موضع رهبر معظم انقلاب تأکید کرد، ایران همه امکانات لازم برای دفاع از خود و پاسخ به دشمن و ضربه زدن به آن را دارد.

امین حطیط افزود: همچنین طبق مواضع امام خامنه‌ای، ایران حق برخورداری از یک فضای حیاتی استراتژیک در منطقه برای حمایت از اهداف خود را دارد و هرگز از آن عقب‌نشینی نخواهد کرد و هیچ‌گونه تهدید یا اتهام و یا ائتلاف‌های کارتونی، این کشور را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد.

 

ارسال نظر